Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sportovní klub zdravotně postižených turistů Ostrava

Vás zve 14. července 2012 na vycházku

Wendrovka po Śląnsku, 1. ročník
aneb
„z Prašivé na tři strany“

 Kamarádi a přátelé turistiky!
Zvu Vás na další sérii putování, tentokrát po vrších a dolinách Slezska v rámci plnění OTO Těšínský turista. Začínáme pod vrchem Prašivá, jedním ze vstupů na hřebeny Beskyd.

Setkáme e na žel.trati Frýdek-Č.Těšín, stanice Dobratice p.Prašivou, start v 9:10 – po příjezdu spojů z obou směrů. (odjezd z Bohumína v 7:15, Ostravy hl.n. v 7:45, Opavy 7:13). Turisté s kratší kilometráží zamíří k úpatí hory, kde se mohou občerstvit v restauraci Maryčka na Kamenitém a odtud pokračovat po cestě do Komorní Lhotky, cca 7 km. Zdatnější skupina se po zdolání vrcholu může vydat do Vyšních Lhot, cca 10 km, případně přes vrchol Kotař do obce Morávka, cca 13 km. Ze všech cílů je spojení autobusem do F.-Místku.

Trasy byly zvoleny pro plnění OTO Těšínský turista (vydavatel: Petr Friedrich,Ostravská 46, 73701 Č.Těšín, mob: 605738022, e-mail: p.friedrich@centrum.cz). Plnění OTO Vám může pomoci k získání výkonnostního stupně při plnění Českomoravského turisty.

Doufám, že jsem Vás dosti nalákal. Čekám Vás proto v sobotu 14. července 9:10 hodin na vlakové stanici Dobratice pod Prašivou.

Miroslav STACHO, t.604 239 654; e:mail: stachom@volny.cz

Zdrávi došli!

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář